Kancelaria [PL]

Adwokat Paweł Boruch zajmuje się wyłącznie sprawami związanymi z prawem imigracyjnym. Niezależnie od tego czy Twoja sprawa wygląda na typową czy skomplikowaną, czy jesteś imigrantem, pracodawcą chcącym zatrudnić obcokrajowca, bądź osobą, która pragnie legalnie sprowadzić swoją rodzinę do Stanów Zjednoczonych, Paweł Boruch zapewni Ci odpowiednią, profesjonalną pomoc prawną, dążąc do pozytywnego rozpatrzenia Twojej sprawy.

Adwokat Paweł Boruch zdobył wykształcenie prawnicze zarówno w Polsce, gdzie ukończył studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, jak i w Stanach Zjednoczonych na Loyola University w Chicago. Mecenas Boruch posiada doświadczenie w doradzaniu w sprawach imigracyjnych jednej z największych diecezji Kościoła rzymsko-katolickiego w Stanach Zjednoczonych, jak również reprezentując firmy z listy FORTUNE 500 i ich pracowników w sprawach imigracyjnych, w szczególności w prowadzeniu spraw o wizy H-1B, L-1, O-1, R-1, J-1, F-1 (OPT/STEM OPT). E-1, E-2, E-3, jak również w sprawach związanych ze stałym pobytem (EB-1, EB-2/EB-2 PERM, NIW).

Paweł Boruch jest aktywnym członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Prawników Imigracyjnych (American Immigration Lawyers Association – AILA).

Paweł Boruch jest wpisany na listę adwokatów stanu Nowy Jork, jest członkiem Izby Adwokackiej Stanu Nowy Jork (NYSBA), oraz Chicagowskiej Izby Adwokackiej (CBA). Adwokat Paweł Boruch reprezentuje klientów w sprawach imigracyjnych we wszystkich stanach Stanów Zjednoczonych.

Umów się na konsultację, aby przeanalizować swoją sprawę: KONSULTACJA